Kurumsal


İFM FUARCILIK A.Ş.

İstanbul Fuar Merkezi, 2020 yılı itibari ile İFM Fuarcılık A.Ş. tarafından işletilmeye başlamıştır. İFM Fuarcılık A.Ş Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından onaylanmış olan Yurt İçinde Fuar Düzenleme Yetki Belgesi sahibidir.

Geniş otopark alanına sahip, metro hattının içinden geçtiği, çevre yollarına yakın, çevre düzenlemesi ve alt yapısı ile cazip İstanbul Fuar Merkezi her yıl ortalama 100 fuara ev sahipliği yapmaktadır.

İFM’de düzenlenen, kendi sektörlerinde dünyanın en büyük fuarları arasında sayılan ve her yıl yurt içi ve yurt dışından yüz binlerce ziyaretçi çeken Motobike İstanbul, Uluslararası Avrasya Demiryolu Fuarı, ICCI Enerji ve Çevre Fuarı, ALUEXPO Alüminyum Teknolojileri Fuarı, Logitrans Lojistik Fuarı, SILMOİSTANBUL Optik Fuarı, TURKCHEM Kimya Sanayi Fuarı gibi uluslararası fuarlar vasıtasıyla binlerce firma yeni pazar ve fırsatlarla buluşmaktadır.

Misyonumuz, vizyonumuz

Misyonumuz, özel teşebbüsün Türk ekonomisini dünyada temsil etme kabiliyetini arttırmak, ticari entegrasyonu hızlandırmak ve özellikle fuarcılık sektörünün gelişimine-rekabet halindeki kurumlar arasında eşitliği gözeterek-yüksek bir ivme kazandırmaktır.

Vizyonumuz, Türk fuarcılığını uluslararası standartların üstüne taşıyarak, İstanbul’u dünya fuarcılığının başkenti haline getirmektir.

Stratejimiz, fuarcılık sektöründe, girişimcilere ulusal ve uluslararası ölçekteki rekabeti özendirici fırsat ve imkânları yaratmak, Türk ekonomisinin dünyadaki temsil kabiliyeti ve gücünün artması için kurumların özgüvenine katkıda bulunmak, bir “kolaylaştırıcı” işlevi görmektir.

Kalite Politikamız

İFM Fuarcılık, "İstanbul’u dünya fuarcılığının başkenti yapma" vizyonu ile paralel, müşteri ve kalite odaklı yaklaşımı ile müşterilerine her alanda kaliteli bir hizmet vermekte, bunu da dünya çapında kabul görmüş standartlarda hayata geçirmektedir.

Kalite Politikası esaslarımız aşağıdaki gibidir:

  • Müşteri gereksinimlerini göz önünde bulundurarak, müşteri odaklı, kaliteli ve yaratıcı çözümler geliştirmek
  • Çalışanlarının bir parçası olmaktan gurur duyduğu bir şirket olmak
  • Müşterilerimizin gereksinimlerine odaklı, memnuniyeti en üst düzeyde tutan bir yönetim yaklaşımı sergilemek yönünde faaliyetlerimizi Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri ile bir bütün halinde yöneterek, fuarcılık sektöründe kalite açısından öncü bir kurum olmak.

Yönetim Ekibimiz

Genel Müdür: Haluk KANCA
Fuar Pazarlama Şefi: M. Tayyar AZİZAĞAOĞLU mtaziz@ifm.com.tr
Fuar Pazarlama Uzmanı: Dilara ERDOĞAN derdogan@ifm.com.tr
Fuar Pazarlama Baş Uzmanı: Emre GÖKER egoker@ifm.com.tr

Yurtiçi Yetki Belgesi

İndir