Home Uncategorized TÜRKİYENİN EN BÜYÜK AV VE DOĞA SPORLARI FUARI

TÜRKİYENİN EN BÜYÜK AV VE DOĞA SPORLARI FUARI

6694
0
SHARE

İstanbul Prohunt 20-23 Nisan’da İstanbul Fuar Merkezi’nde

6.Uluslararası İstanbul Prohunt Av, Silah & Doğa Sporları Fuarı, 20-23 Nisan 2017 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi 9-10-11 nolu salonlarda kapılarını ziyarete açacak, Efem Uluslararası Fuar ve Org. Hiz. A.Ş. tarafından 16.000 m2 alanda düzenlenen Fuar’a geçtiğimiz yıl 200’e yakın katılımcı ve 500’den fazla markaya ev sahipliği yaptı.

6.Uluslararası İstanbul Prohunt Av, Silah & Doğa Sporları Fuarı, Türkiye’de avcılıkla ve doğa sporlarıyla ilgili yapılan tek ve en önemli fuar olma özelliğini taşıyor. Av ve doğa sporları tutkunlarının her yıl merak ve heyecanla beklediği fuarda, sportif atıcılık, kara avcılığı, avcılık da kullanılan yivli, yivsiz tüfekler ve fişekler, avcılık malzemeleri, optikler ile olta balıkçılığı, sualtı avcılığı, dalış, kampçılık, 4X4 arazi araçları, karavan gibi ürünler sergileniyor.

Bu yıl altıncısı düzenlenen İstanbul Prohunt 2017’nin, uluslararası av endüstrisi ve outdoor ürünlere dair her türlü donanımı 4 gün süreyle İstanbul’da tek bir çatı altında buluşturacağına dikkat çeken Efem Uluslararası Fuar ve Org. Hiz. A.Ş. Genel Müdürü Hüseyin Irmak, “6. Uluslararası İstanbul Prohunt Av, Silah & Doğa Sporları Fuarımız düzenlendiği ilk yıldan beri dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Katılımcı firmalarımız, sektörün geleceğine yön veren yenilikçi ürünlerini İstanbul Prohunt’da yerli ve yabancı ziyaretçilerimizin beğenisine sunarak ticari ilişkilerin geliştirilmesi konusunda önemli adımlar atmaktalar. Bu yıl ürün çeşitliliği ve fuara katılım konusunda artışı bir adım daha öteye taşıyarak, yine katılımcı ve ziyaretçilerimize maksimum fayda sağlayacak ideal bir ticaret platformu sunuyoruz” dedi.

Uluslararası İstanbul Prohunt Av, Silah & Doğa Sporları Fuarı, 2012 yılından bu yana düzenleniyor. Her yıl artan ilgi ve katılımla büyüme başarısı gösteren fuar, 2016 yılında ülkemiz ve 62 ülkeden 50.000 ziyaretçi ağırladı.

LEAVE A REPLY