Banner Image
Electricity Eurasia 2024 - Elektrik ve Elektrik Ekipmanları Fuarı
Sektörel Fuarcılık A.Ş.

Electricity Eurasia 2024 - Elektrik ve Elektrik Ekipmanları Fuarı

Elektrik ve Elektrik Ekipmanları Fuarı

24-26 Nisan 2024 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi, Yeşilköy’de 28. ICCI Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı ile eş zamanlı olarak gerçekleşecek Electricity Eurasia – Elektrik ve Elektrik Ekipmanları Fuarı’nda sektördeki son teknolojiler, ürünler ve yenilikler elektrik mühendisleri, üreticiler, tedarikçiler ve sektör profesyonelleri ile buluşacak.

Electricity Eurasia fuarı, enerji üretimi, dağıtımı ve kullanımıyla ilgili birçok ürün, jeneratörler, enerji tasarrufu ve verimliliği sağlayan cihazlar, aydınlatma sistemleri, güç iletim ve dağıtım ekipmanları, güneş enerjisi, rüzgar enerjisi, akıllı şebekeler, elektrikli araçlar ve yenilenebilir enerji teknolojileri gibi yenilikler ve en son trendler sergilenecek.

Artan elektrik talebini karşılamak için dünyanın iletim ve dağıtım hatlarının 2035 yılına kadar %30’dan fazla artarak tahminen 94 milyon kilometreye ulaşması ve bunun tahmini maliyetinin yılda 310 milyar dolardan fazla olması bekleniyor. 2022’de Türkiye’de en yüksek elektrik hacmi doğalgazdan elde edildi (yaklaşık 70,7 terawatt). Bunu en yakın takip eden hidrolik enerji 67.2 terawatt, kömürden ise 66.5 terawatt saat elektrik üretiliyor. Küresel iletim ve dağıtım sektöründeki fırsatları Electricity Eurasia’da değerlendirin.

Fair Information
Başlangıç Tarihi:

24.04.2024

Bitiş Tarihi:

26.04.2024

Salon:

1-3

Organizatör:

Sektörel Fuarcılık A.Ş.