Banner Image
Ölçü, kontrol ve otomasyon uzmanları 8 Mayıs’ta MCA World’de buluşuyor!

MCA World Ölçü, Kontrol ve Otomasyon Sistemleri Fuarı 8-10 Mayıs tarihlerinde endüstrinin teknik yetkililerini ve satın alma uzmanlarını güncel otomasyon teknolojileriyle yeniden buluşturmaya hazırlanıyor. MCA World, bu yıl da kimyası gereği yalnızca ölçü, kontrol ve otomasyon sektörünün lider teknoloji üreticilerini ve endüstride bu alanda uzmanlaşmış ölçü – kontrol, bakım, üretim, projelendirme ve satın alma birimlerini bir araya getiriyor. 

Endüstriyel alanlarda teknolojik gelişmelere liderlik eden bir organizasyon olarak, her yıl düzenlenen MCA World Ölçü, Kontrol ve Otomasyon Sistemleri Fuarı'nda sektördeki son yenilikleri ve çözümleri endüstriyle buluşturuyor. 2. MCA World, Ölçü Kontrol ve Otomasyon Sistemleri Fuarı alanının uzman teknoloji üretici markaları, tedarikçileri, proje – taahhüt firmaları ve fabrikalardaki son kullanıcıları bir araya getirmek için 8 Mayıs’ta İstanbul Fuar Merkezi’nde başlıyor.

  • Fuar Tarihi: 8 – 10 Mayıs 2023 (Çarşamba – Cuma)
  • Fuar Yeri: İstanbul Fuar Merkezi 9 ve 10. Hollerde(Yeşilköy)
  • Ziyaret Saatleri: 10.00 – 18.00

MCA WORLD’DE YENİ PROJE VE YATIRIM FIRSATLARI 

MCA World'de geçtiğimiz yılın fuarı, 42 stantlı katılımcıyı ve 19 ülkeden 3746 nitelikli ziyaretçiyi ağırlayarak sektörde bir kilometre taşı oluşturdu. Fuar, geniş bir ürün yelpazesi sunarak sektördeki boşluğu dolduran en güçlü etkinlik haline geldi. Türkiye'nin alanındaki tek fuarı olan MCA World Fair, aynı zamanda Avrupa, Ortadoğu, Türk Cumhuriyetleri ve Kuzey Afrika ülkeleriyle ticari iş geliştirme planı olan firmalar için kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.

GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ İLE KONTROL OTOMASYONU ALANINDA HERŞEY

Stantlı katılımcı firmaların ürün grupları, sektördeki geniş yetenek ve inovasyonu yansıtmaktadır. Akış, Seviye, Basınç ve Sıcaklık Enstrümanlarından, Big Data ve Siber Güvenlik çözümlerine, Endüstriyel Tartım ve Kontrol Cihazlarından, Online ve Offline Analizörlere, Endüstriyel Haberleşme Çözümlerinden PLC ve DCS Sistemlerine kadar geniş bir yelpaze, fuarı sektördeki önemli bir platform haline getiriyor.

FARKLI ENDÜSTRİLERDEN PROFESYONELLER BİR ARAYA GELİYOR

Fuar, farklı endüstrilerden gelen ziyaretçi sektör gruplarını bir araya getirerek iş birlikleri ve yeni projelerin ortaya çıkmasına olanak tanımaktadır. Gıda ve İçecek Tesisleri, Kimya ve Petrokimya Tesisleri, Demir-Çelik ve Çimento Fabrikaları, Enerji Santralleri, Otomotiv ve Yan Sanayi Fabrikaları, Kağıt, Cam ve Seramik Fabrikaları, Savunma Sanayi gibi çeşitli sektörlerden profesyoneller, fuar boyunca sektördeki son gelişmeleri keşfetme ve yeni iş bağlantıları kurma fırsatı bulacaklar.

Bu yılki fuarı kaçırmayın! Türkiye'nin bu öncü etkinliği, endüstrinin geleceğini şekillendirmeye devam ediyor!

İSTANBUL FUAR MERKEZİ 9 VE 10. HOLLERDE GERÇEKLEŞİYOR

Ölçüm enstrümanları, kontrol sistemleri, endüstriyel saha iletişimi ve fabrika otomasyon sistemi ürün ve çözümlerini odağına alan fuarda 3 gün boyunca, iki ayrı salonda sektör ve proseslerine özel çözüm önerileri ve başarı hikayeleri hakkında sunumlar gerçekleşecek.

Sunum başlıkları, 14 farklı sektörden 300 son kullanıcının önerileriyle belirleniyor. Bu başlıklar, sektörün dev markalarının teknik yetkilileri tarafından yönlendiriliyor.

ENDÜSTRİYEL SAHALARDA YAŞANAN SORUNLARA ÇÖZÜM BULUNUYOR 

Global ve yerli üreticilerin güncel teknolojilerinin yakından incelenebileceği fuarda, projeler teknoloji uzmanlarının tavsiyeleri ile şekilleniyor. Sahada sıklıkla yaşanan ölçü – kontrol ve otomasyon sorunlarına köklü çözümler, plansız duruşları önleyecek sistem ve teknolojilerle tanışmak, ulusal ve uluslararası başarılı proje örnekleri hakkında bilgi sahibi olmak için son kullanıcılar ve satın alma uzmanları MCA World Fair’de buluşuyor.

ÜCRETSİZ GİRİŞ İÇİN ONLİNE KAYDINIZI ŞİMDİDEN GERÇEKLEŞTİRİN

Ölçü – kontrol ve otomasyon sistemlerine dair en güncel teknolojileri bulabileceğiniz MCA World Fair için şimdiden ücretsiz giriş için online kayıt yapılabiliyor. Online kayıt için www.mcaworldfair.com web sitemizdeki ”Ziyaretçi Kaydı / Visitor Registration” butonunu kullanabilir veya https://mcaworld.ftsonlineregistry.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.