Banner Image
Otopark

İstanbul Fuar Merkezinde misafirlerimize hizmet vermekte olan otoparkımız yaklaşık 3000 araç kapasitelidir. 9-10-11 numaralı fuar salonlarımızda bulunan otoparkımız kapalı otopark, ger kalanı açık otopark şeklindedir. Engeli misafirlerimiz için otoparkımızda özel park alanları mevcuttur.

Otopark ödeme gişeleri; otopark açık katı üzerindeki otopark binaları içerisinde zemin kat seviyesindedir.

Bunun dışında -1 kırmızı kat çevre yolu çıkışında ödeme noktası bulunmaktadır. Ödeme gişelerinde nakit ya da kredi kartı ile ödeme yapılabilir. 

Ana fuaye girişinde, 7-8 numaralı fuar salonları giriş-çıkış kapılarında, 9-10 numaralı fuar salonları çıkış kapısında Kredi kartı veya nakit ile ödeme yapılabilen otomatik ödeme noktaları da bulunmaktadır.

Kordiplomatik ve resmi araçlar gerekli belgelerini (resmi araca ait ruhsat ile kurum kimlik kartı vb.) Pazarlama birimimize bildirmeleri durumunda otoparkı ücretsiz kullanabilmektedirler.

Otopark girişi yapıldıktan sonra 1 saat içerisinde abonmanlık işlemlerinin tamamlanmış olması gerekmektedir.

Otopark ile ilgili sorularınız için 0 212 468 52 00  numaralı telefondan otopark ofis personeli ile irtibata geçebilirsiniz.

Otopark Kullanımı Hakkında Önemli Hatırlatma

  • İstanbul Fuar Merkezi alanı içerisindeki kaldırım kenarlarına park etmek yasaktır, lütfen otoparkı kullanınız. Yasak yere parkeden araç sahiplerinin araçları çekilmekte ve para cezası uygulanmaktadır.
  • Otopark biletinizi aracınız otoparkta kaldığı süre boyunca saklayınız. Bileti kaybetmeniz durumunda otopark ofis personelleri ile irtibata geçmenizi rica ederiz.